Qarku Vannes

Qarku Vannes
Frëngjisht : Arrondissement de Vannes
Qark
Administrimi
ShtetiFlamuri Franca
DepartamentiMorbihan
KryeqytetiVannes
Të dhëna të tjera
Zona KohoreUTC+1
INSEE563


Qarku Vannes është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Morbihan.

Other Languages