Qarku Montdidier

Qarku Montdidier
Frëngjisht : Arrondissement de Montdidier
Qark
Administrimi
ShtetiFlamuri Franca
DepartamentiSomme
KryeqytetiMontdidier
Të dhëna të tjera
Zona KohoreUTC+1


Qarku Montdidier është një qarkFrancë, dhe është pjesë e departamentit Somme.