Молтено

Молтено
Molteno
Comune di Molteno - Italia 5.jpg
Италия
45.7833° с. ш. 9.3° и. д.
Молтено
Ломбардия
45.7833° с. ш. 9.3° и. д.
Молтено
СтранаФлаг на Италия Италия
РегионЛомбардия
ПровинцияЛеко
Площ3,12 km²
Надм. височина292 m
Население (2014)3545 души
1136 души/km²
Пощенски код36847
Телефонен код031
Официален сайтhttp://www.comune.molteno.lc.it
Молтено в Общомедия

Молтѐно (на италиански: Molteno, на западноломбардски: Mültèe, Мюлтее) е малко градче и община в Северна Италия, провинция Леко, регион Ломбардия. Разположено е на 292 m надморска височина. Населението на общината е 3545 души (към 2014 г.[1]).

Местоположение на община Молтено в провинция Леко

Източници

други езици
تۆرکجه: مولتنو
English: Molteno
Esperanto: Molteno
español: Molteno
euskara: Molteno
فارسی: مولتنو
français: Molteno
magyar: Molteno
հայերեն: Մոլտենո
italiano: Molteno
日本語: モルテーノ
қазақша: Мольтено
Latina: Moltenum
lumbaart: Multee
Bahasa Melayu: Molteno
Napulitano: Molteno
Nederlands: Molteno (Italië)
polski: Molteno
Piemontèis: Molteno
português: Molteno
română: Molteno
tarandíne: Molteno
русский: Мольтено
sicilianu: Molteno
srpskohrvatski / српскохрватски: Molteno, Lecco
српски / srpski: Молтено
українська: Мольтено
oʻzbekcha/ўзбекча: Molteno
Tiếng Việt: Molteno
Volapük: Molteno
Winaray: Molteno
中文: 莫尔泰诺
Bân-lâm-gú: Molteno